Apartamentos Beira Mar
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Duiken Visserij | Spa en ontspanning Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
10-slaapkamer Apartamentos Beira Mar Pôrto das Galinhas biedt gemakkelijke toegang tot bezienswaardigheden in de stad zoals Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson, gelegen op loopafstand van 5 minuten. Dit appartement heeft een terras en een buitenzwembad voor de ultieme ontspanning van de gasten.
Het appartement ligt 2 km verwijderd van Muro Alto Beach, terwijl het strand Merepe op een afstand van 2,1 km is gevestigd. Het centrum van Pôrto das Galinhas is binnen 10 minuten bereikbaar. Porto de Galinhas is binnen een paar straten van Apartamentos Beira Mar gelegen.
De accommodatie heeft een privébadkamer. Er zijn ook handdoeken.
Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, biedt het appartement gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten. In de omgeving worden verschillende activiteiten aangeboden, zoals duiken en vissen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Delegacia de Porto de Galinhas3,6 km
- Porto De Galinhas Center3,6 km
- Outeiro church and panoramic view3,6 km
- Lua Caliente3,5 km
- Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas3,5 km
- Praca das Esculturas3,5 km
- Por do Sol3,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes49 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
Horeca
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Duiken
- Visserij
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Autoverhuur
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamentos Beira Mar?
Gasten van Apartamentos Beira Mar kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Muro Alto Beach, 2 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Porto de Galinhas (1 km) en het strand Merepe (2,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamentos Beira Mar?
Het duurt 10 minuten lopen om van Apartamentos Beira Mar naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamentos Beira Mar?
De prijs van het boeken van Apartamentos Beira Mar is $164. - ❓
Is er een pendeldienst beschikbaar bij Apartamentos Beira Mar?
Gasten van Apartamentos Beira Mar kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven.